Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 16:56

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 374 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 134 35 36 37 38 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 09, 2011 9:35 
Odsoten

Pridružen: So Mar 06, 2004 22:43
Prispevkov: 489
Torej jih lahko spustijo na 9,90 EUR... :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 09, 2011 13:31 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Citiram:
Torej jih lahko spustijo na 9,90 EUR... :wink:
Potem ga bom vzel, ker rabim 12V napajalnik 8)

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 09, 2011 16:57 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Citiram:
Kje si ga dobil, v Kranju ga že v ponedeljek ni bilo.
Minuli teden so tudi v NM razgrabil prvo pošiljko teh sprejmnikov v dveh Sparih in "tanovmu" Intersparu v Qulandiji. Verjetno so se zagrebl že prodajalci za svojo žlahto... :twisted: V petek ga ni blo v nobeni od treh trgovin. Isto je blo z drugo rundo ta pondelk, popoldne se jih ni dalo več dobit. Menda so v Intersparu potem dobili (samo :shock:) 40 "škatl", pa je blo že rezervacij več... :lol: Potem so v slednjem naročil že tretjo rundo z samo 30 sprejmniki, ki bodo na voljo jutri (v četrtek). Itak že vse spet "rezervirano", kr neki. Folk je čist znoru za teh 20 €. Zgleda, da ga večinoma rabjo za po zidancah in vikendih, eni v mestu pa čist tko "za rezervo", če iptv al pa kabelska crkne, pač Dolenjci. :mrgreen: Pa kaj Gorenje ne uspe sestavit dovolj sprejemnikov, da ne dohajajo povpraševanja?! V vsak Spar bi jih poslal vsaj 100, pa bi vsi šli v parih dneh!

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 09, 2011 18:02 
prodam 64€


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 09, 2011 22:30 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Gorenje še garancije ali navodil ne doda v škatlo :) vse delajo azijci.Sicer je pa cena samo vabilo, jaz sem zaradi njega odprl Špar+ kartico in kupil indukcijski kuhalnik za zlo ugodno ceno.
Sicer sem pa mislil kupiti 2, enega za kuhinjo, drugega za na nočno omarico za zvok za kak zanimiv nočni klub, čeprav od Janše naprej praktično ni več zanimive teme.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 07, 2012 21:36 
Odsoten

Pridružen: So Nov 08, 2008 11:33
Prispevkov: 539
Citiram:
Mislim, da je to najcenejši HD sprejemnik kar sem jih videl.

Slika

Jaz sem ga stestiral in lahko povem, da sem zelo zadovoljen. Za 19,90€ je to bomba. Tuner je zelo dober, saj nisem opazil slabšega sprejema od Sony TV-ja. Edino morda malce moti to, da se zaganja kakih 15s, ampak ni panike. V paketu dobiš še scart kabel in baterije za daljinca. Daljinec je tudi zelo hitro odziven, držiš ga v čusto drugo stran in dela brez problema grinning smiley
Snema v .ts formatu, predvaja tudi nekatere video datoteke, jaz sem imel gor na ključu nekaj v .avi formatu in zadevo predvaja!!
Ponudba velja: 4. 1. - 16. 1. 2012 oz. do prodaje akcijskih zalog.

_________________
QR CODE MONKEY 8-) virustotal.com


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: So Jan 07, 2012 22:01 
Tudi jaz sem ga kupil včeraj, pa me zanima, ali ta sprejemnik pokaže nivo sprejema signala in kvaliteto ? Kljub branju navodil in pritiskanja vseh gumbov na daljincu tega nisem zasledil.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 08, 2012 9:47 
Odsoten

Pridružen: So Nov 08, 2008 11:33
Prispevkov: 539
Citiram:
Slika
digibox HD1000

Glavne tehnične lastnosti:

- DVB-T MPEG4/AVC/H.264 ter MPEG 2 kompatibilen
- Slovenski meni ter navodila
- HDMI, SCART in kompozitni video izhodi
- S/PDIF digitalni avdio izhod
- Snemanje ter predvajanje multimedijskih vsebin preko USB reže
- Podpora NTFS datotečnemu sistemu
- Timeshift Funkcija
- Podpira najnovejši HE-AAC v2 avdio kodek

[pro-saf.si]
Trenutno "BestBuy" v E.LECLERC za 23,02 EUR.

_________________
QR CODE MONKEY 8-) virustotal.com


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 16, 2013 11:05 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Citiram:
Mislim, da je to najcenejši HD sprejemnik kar sem jih videl.

Slika

Jaz sem ga stestiral in lahko povem, da sem zelo zadovoljen. Za 19,90€ je to bomba. Tuner je zelo dober, saj nisem opazil slabšega sprejema od Sony TV-ja. Edino morda malce moti to, da se zaganja kakih 15s, ampak ni panike. V paketu dobiš še scart kabel in baterije za daljinca. Daljinec je tudi zelo hitro odziven, držiš ga v čusto drugo stran in dela brez problema grinning smiley
Snema v .ts formatu, predvaja tudi nekatere video datoteke, jaz sem imel gor na ključu nekaj v .avi formatu in zadevo predvaja!!
Koliko denarja, toliko muzike. Namreč ta sprejemnik ima probleme z 5V napajanjem antene. In sicer, ko sprejemnik ugasneš in ga ponovno prižgeš, se napajanje antene izklopi, tako da moram iti v nastavitve, izključiti napajanje ter ponovno vključiti. Potem ga ugasniti in še enkrat rpižgati. Samo tako spet pošilja napajanje do antene.
Je pa tudi opcija, da ima sprejemnik napako. Glede na to, da sprejemnik omogoča posodobitev firmware, bi lahko poskusil z nadgradnju. Ampak na Gorenjevi spletni strani ni duha ne sluha o kakem DVB-T-ju, vsaj jaz ne najdem. A moram za posodobitev kontaktirati kitajce? :mrgreen:

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 16, 2013 12:17 
Odsoten

Pridružen: Če Maj 24, 2012 23:00
Prispevkov: 2033
Citiram:
brez problema grinning smiley
Snema v .ts formatu
A so ts-ji po 1 giga + 001.nfo?

Je končni .nfo imenovan 3 ali 000 ?

_________________
Pomoč? - 666 - Branko
Prodajam ga zaradi neuporabe in ga ne potrebujem.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 374 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 134 35 36 37 38 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited