Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Po Apr 29, 2024 7:52

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 21 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 14, 2010 14:28 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 14, 2010 16:26 
ok, thanks

Sem mislil, da bo antena lahko ostala v enaki poziciji kot sem imel do sedaj. :mrgreen:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 14, 2010 19:05 
Odsoten

Pridružen: Po Feb 23, 2004 7:55
Prispevkov: 1313
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka: joj
OdgovorObjavljeno: Ne Mar 28, 2010 22:18 
kupil sem iskra 4010 digitalni sprejemnik.....zanima me....imam anteno priklopljeno satelitsko in navadno pa me zanima ce kdo ve...mi lovi zakodirane programe pa ce se dajo odkodirat ampak imam ta moj sprejemnik usb ključ in ce bi lahko dau na kluc te kode ce se dobijo kje na internetu OD CRACKANE.... da se ne placajo?....druga stvar me zanima zakaj ne vidim prejsnih programov ali se da preko sprejemnika narihtat da se vidi dig in analogne...ali ga morem izkloit pa preklopit amteno direkt v TV....hvala če kdo ve kaj povedat več o tem :roll:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Mar 28, 2010 22:35 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Piratstvo je na tem forumu prepovedano, zato se bojim, da odgovora ne boš dobil tukaj.

Kar se pa tiče sprejema analognih programov je načeloma tako, da ima DVB-T sprejemnik tudi antenski izhod preko katerega priključiš signal tudi na TV. Seveda, če ga imaš združenega skupaj z digitalnim signalom.
Ă

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Mar 28, 2010 22:41 
hvala res je ko sem pogledau odzadaj sprejemnika je en izhod....kaj naj dam samo en kabel iz sprejemnika v tv?


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: joj
OdgovorObjavljeno: Po Mar 29, 2010 1:44 
Citiram:
kupil sem iskra 4010 digitalni sprejemnik.....zanima me....imam anteno priklopljeno satelitsko in navadno pa me zanima ce kdo ve...mi lovi zakodirane programe pa ce se dajo odkodirat ampak imam ta moj sprejemnik usb ključ in ce bi lahko dau na kluc te kode ce se dobijo kje na internetu OD CRACKANE.... da se ne placajo?....druga stvar me zanima zakaj ne vidim prejsnih programov ali se da preko sprejemnika narihtat da se vidi dig in analogne...ali ga morem izkloit pa preklopit amteno direkt v TV....hvala če kdo ve kaj povedat več o tem :roll:
O, joj, prejoj! A ti si se šel najprej zadet, preden si napisal ta prispevek?

Aleš


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 29, 2010 7:33 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ne mešaj satelita in zemeljske digitalne. Omenjeni sprejemnik je za zemeljske, tam pa ni kodiranih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 29, 2010 10:55 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Citiram:
hvala res je ko sem pogledau odzadaj sprejemnika je en izhod....kaj naj dam samo en kabel iz sprejemnika v tv?
Ja. Na TV-ju boš ime potem še analogen signal.

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka: zadet
OdgovorObjavljeno: Če Apr 01, 2010 9:12 
setelitska gre preko tega digitalca....tako da sem mislu da ce se da....+analogna antena gre....ker je vse povezano.....


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 21 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 54 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited