Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 13:29

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 93 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 15 6 7 8 9 10 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 16, 2010 14:14 
Odsoten

Pridružen: So Nov 08, 2008 11:33
Prispevkov: 539
Citiram:
Do sedaj objavljeni popravki so za sprejemnike z nižjo srijsko cifro od navedene, ta in večje pa morajo počakati na korigirano verzijo FW-ja.
Citiram:
izdelali so 2 seriji: prva pred aprilom in druga po aprilu.
Druga ne vsebuje zaslona, a že vsebuje slovenski meni.
Tako ima smisel, zadnji stavek obvestila "v kolikor posodobitev izvedete, je sprejemnik mogoče popraviti le z zamenjavo čelne plošče! ", ker nova verzija stb-a nima zaslona. :roll:

_________________
QR CODE MONKEY 8-) virustotal.com


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 16, 2010 21:51 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Citiram:
V kolikor imate sprejemnik, kjer se serijska št. začne z 5801-xx/10, NE POSODABLJAJTE sprejemnika.

Gre za samostojni odstavek in bi kdo lahko prebral samo to in šel veselo upgrejdati. Hotel sem samo napisati, da tole zgoraj ne drži, ne sme se updejtati tudi sprejemnikov z višjo serijsko cifro.

Glede zaslona, ga pa tudi moj stari nima, ima samo cifre oziroma displej, tako da sem bil po branju njihovega obvestila zaveden in zmeden. :)
Pa pustimo to, hotel sem samo opozoriti, da bi lahko izboljšali opozorilo in ga dali še v zip, da bi ga opazili tudi taki kot jest.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jun 22, 2010 9:25 
Meni se je ta sitnost z nedelovanjem tipk gor/dol zgodila, ko sem nadgradil sprejemnik Xplore 3202 s FW od Denverja. Očitno ima moj Xplore enako drobovje kot te poznejše različice Denverja.

Z veliko muko sem potem le uspel naložit originalni Xplore FW gor.
Problem je v tem, ker se po nadgradnji kurzor takoj pomika na vrh (hitro, kot bi ti nekdo ves čas tiščal tipko gor) in le po sreči ujameš tipko za začetek nadgradnje.

No, je pa le šlo, in to brez "menjave čelne plošče" :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jun 22, 2010 17:30 
Hej !
Na kateri platformi pa so napravljeni tile sprejemniki.

MSTAR procesor verjetno ne.
A je mogoče NEC.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jun 22, 2010 21:16 
Datoteka za nadgradnjo vsebuje NEC v imenu.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jun 22, 2010 21:26 
Citiram:
Meni se je ta sitnost z nedelovanjem tipk gor/dol zgodila, ko sem nadgradil sprejemnik Xplore 3202 s FW od Denverja. Očitno ima moj Xplore enako drobovje kot te poznejše različice Denverja.
Kaj veš kako je s posodabljanjem Xplore PR 3266? Nikjer ne najdem nič o tem modelu napisanega, na uradni strani tudi ni updejta za njega.. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jun 22, 2010 22:41 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Citiram:
Hej !
Na kateri platformi pa so napravljeni tile sprejemniki.

MSTAR procesor verjetno ne.
A je mogoče NEC.
NEC je ja


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jun 24, 2010 10:05 
Citiram:
Citiram:
Meni se je ta sitnost z nedelovanjem tipk gor/dol zgodila, ko sem nadgradil sprejemnik Xplore 3202 s FW od Denverja. Očitno ima moj Xplore enako drobovje kot te poznejše različice Denverja.
Kaj veš kako je s posodabljanjem Xplore PR 3266? Nikjer ne najdem nič o tem modelu napisanega, na uradni strani tudi ni updejta za njega.. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jul 01, 2010 22:36 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Meni se na Mux-uB center vsi programi zatikajo, signala mi kaže 91 do 92%, je pa verjetno zelo "zmešan", bom moral probati s pošteno anteno.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jul 02, 2010 16:12 
Odsoten

Pridružen: To Jun 03, 2008 17:29
Prispevkov: 1210
Raje malo počakaj, da nastavijo sinhronizacijo SFN mreže. Tole brez GPS na oddajniku je sicer lepo, ampak zato je pa začetna nastavitev sinhronizacije verjetno malo bolj zapletena.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 93 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 15 6 7 8 9 10 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited