Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Po Apr 29, 2024 9:31

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 93 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 510 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: ABEO firmware
OdgovorObjavljeno: To Sep 14, 2010 14:01 
Odsoten

Pridružen: So Nov 08, 2008 11:33
Prispevkov: 539
Abeo AB-T1110 firmware [Soft.ver. 268074.00908.1](08.09.2010), končna verzija ???
Citiram:
1) Fixes problem with periodically missing subtitles in K DR and DR HD.
2) Fixes problem with intermittent black screen at the PVR recording.
... nisem ga še preizkusil, ker sem na terenu. Borchi72 in ostali, prosim napišite vaše izkušnje.

EDIT [16.09.2010]
Sprejemnik ob vsakem vklopu iz mirovanja (standby) pozabi vse nastavitve.
Citiram:
...pri programiranem snemanju nikakor ne morem vnesti pravilnega datuma. Namesto da bi lahko spremenil polje na katerega se postavim, mi spreminja dva naprej ali pa nazaj...
AB-T1110 Digital STB: http://www.abeodigital.com/da/produkter ... t-top-boks

_________________
QR CODE MONKEY 8-) virustotal.com


Zadnjič spremenil m3k, dne Pe Sep 17, 2010 0:01, skupaj popravljeno 2 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 16, 2010 9:38 
Moje izkušnje: včeraj sem dal tole novo verzijo ABEO FWja na svojega klona United 9070, vendar sem jo že vrgel dol in zamenjal s staro beta (dobro, da sem jo še hranil).

Vzrok je v tem, da mi je sprejemnik ob vsakem vklopu iz Standby pozabil vse nastavitve. Pokazal mi je začetni ekran (danski) za izbiro jezika in avtomatsko iskanje kanalov, kot da bi bil prvič vključen po nakupu.

Pa tudi tistih stvari, ki mene najbolj motijo, novi FW ni odpravil:
1. Zakasnitev zvoka po določenem času predvajanja filmov iz USB vira (na začetku je OK, nekje po sredini filma pa izgublja sinhronizacijo)
2. Druga vrstica pri veliki pisavi podnapisov je še vedno napol skrita

Mi je pa prepoznal NTFS brez problema.

Tale izguba sinhronizacije zvoka mi je v resnici zelo moteča, saj onemogoča normalno gledanje filmov iz USB. Sem pa to napako opazil na vseh FW-jih, ki sem jih dosedaj imel gor - originalnem Unitedu, XOROtu in ABEOtu.

Se podobne stvari tudi drugim dogajajo?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 16, 2010 11:47 
Fantocci
Po instalaciji firmwara poskusi s ponastavitvijo na tovarniške nastavitve, in ponovno skeniraj kanale in nastavi vse nastavitve. Predvidevam da je napaka to.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 16, 2010 13:40 
Sem poskusil oba nova Firmware-ja Od Abeo, pa sem šel nazaj na verzijo s konca maja. Zakaj? Zato, ker pri programiranem snemanju nikakor ne morem vnesti pravilnega datuma. Namesto da bi lahko spremenil polje na katerega se postavim, mi spreminja dva naprej ali pa nazaj. Skratka brez vsake logike.
Tile programerji se mi zdijo navadni amaterji. Neko zadevo popravijo in hkrati zjebajo še dve druge zadeve, ki so pred tem delovale BP.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 16, 2010 13:45 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 14:09
Prispevkov: 385
A bi šel ABEO-tov FW na Telefunken 760P, ki ga prodajajo v Šparu?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 16, 2010 21:06 
Citiram:
Moje izkušnje: včeraj sem dal tole novo verzijo ABEO FWja na svojega klona United 9070, vendar sem jo že vrgel dol in zamenjal s staro beta (dobro, da sem jo še hranil).

Vzrok je v tem, da mi je sprejemnik ob vsakem vklopu iz Standby pozabil vse nastavitve. Pokazal mi je začetni ekran (danski) za izbiro jezika in avtomatsko iskanje kanalov, kot da bi bil prvič vključen po nakupu.

Pa tudi tistih stvari, ki mene najbolj motijo, novi FW ni odpravil:
1. Zakasnitev zvoka po določenem času predvajanja filmov iz USB vira (na začetku je OK, nekje po sredini filma pa izgublja sinhronizacijo)
2. Druga vrstica pri veliki pisavi podnapisov je še vedno napol skrita

Mi je pa prepoznal NTFS brez problema.

Tale izguba sinhronizacije zvoka mi je v resnici zelo moteča, saj onemogoča normalno gledanje filmov iz USB. Sem pa to napako opazil na vseh FW-jih, ki sem jih dosedaj imel gor - originalnem Unitedu, XOROtu in ABEOtu.

Se podobne stvari tudi drugim dogajajo?
na strong 8110 sam stavio novi fw abeo i ista stvar kao i tebi, po gašenju sve zaboravi i moram svaki puta tražiti kanale i postavke poriktavati, ne mogu više vratiti na strong, pa sam stavio prvi od abeo (ne podržava ntfs)

nemam beta fw, ako nije problem molim te pošalji mi ga na mrljina@gmail.com


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 16, 2010 21:14 
Odsoten

Pridružen: So Nov 08, 2008 11:33
Prispevkov: 539
Citiram:
A bi šel ABEO-tov FW na Telefunken 760P, ki ga prodajajo v Šparu?
NE, drugačen procesor, softver, daljinski upravljalnik... :cry:

_________________
QR CODE MONKEY 8-) virustotal.com


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 16, 2010 21:22 
Odsoten

Pridružen: So Nov 08, 2008 11:33
Prispevkov: 539
Citiram:
... ne mogu više vratiti na strong, pa sam stavio prvi od abeo (ne podržava ntfs)

nemam beta fw, ako nije problem molim te pošalji mi ga na mrljina@gmail.com
:idea: Stavi prvo softver od Maximum T-102, nakon toga ide, možeš vratiti softver od Strong SRT 8110.

Abeo Ăźeta FW, imaš link nekoliko postova nazad.

_________________
QR CODE MONKEY 8-) virustotal.com


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 16, 2010 21:52 
Citiram:
Fantocci
Po instalaciji firmwara poskusi s ponastavitvijo na tovarniške nastavitve, in ponovno skeniraj kanale in nastavi vse nastavitve. Predvidevam da je napaka to.
Sem naredil tako, pa ni pomagalo. Izgleda, da vsi kloni ne sprejmejo to septembersko verzijo FW brez težav. Sem dal spet tisto majsko (beta) gor, z njo pa nimam nobenih težav.

Dela sploh komu ta nova verzija bp in na katerem klonu?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 16, 2010 22:01 
Citiram:
na strong 8110 sam stavio novi fw abeo i ista stvar kao i tebi, po gašenju sve zaboravi i moram svaki puta tražiti kanale i postavke poriktavati, ne mogu više vratiti na strong, pa sam stavio prvi od abeo (ne podržava ntfs)

nemam beta fw, ako nije problem molim te pošalji mi ga na mrljina@gmail.com
Ta prva verzija = beta, o kateri govorim. To je tista brez NTFS. Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 93 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 510 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 39 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited