Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 21:42

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Sprejemnik za "lesene"
OdgovorObjavljeno: Sr Avg 18, 2010 12:52 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Včasih me kdo vpraša kaj mu priporočam od poceni škatel iz nakupovalnih centrov in BigBenga in sem v zadregi, sam imam namreč samo Denverja 105, ki ima izbiro programov ubitačno. Mama pritisne tipko, je ne sprejme, ker daljinec ni obrnjen direkt na STB, potem pa tipko drži in obrne daljinca na STB in namesto petega programa dobi opozorilo, da programa 5555 ni. In seveda prešalta nazaj na analogno češ kdo se bo s temi jajci ubadal. :( Pa tako malo je treba, ko dobi signal za tipko 5 preklopi na program 5 in čaka na morebitni drugi pritisk da še enkrat zamenja program. Je to softverašem res tako težko skopčat.

V glavnem je v naših krajih signal odličen, tako da je povdarek na enostavni uporabi, da se da programe lepo pošlihtati in enostavno izbirati - če se da kar z eno tipko daljinca.
Ă


Zadnjič spremenil Tehnicni, dne Po Sep 06, 2010 10:28, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Avg 18, 2010 18:49 
United 9082......po mojem skromnem mnenju, soliden sprejemnik, z zelo solidnim daljincem, za ta denar seveda.....je pa res, da nima možnosti snemanja na USB, oziroma niti nikoli nisem sprobal, kako deluje predvajanje datotek prek USB (jpg, mp3). Ima pa tipko "record" na daljincu.....


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 42 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited