Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 17:36

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: TELE System Hybrid BlobBox
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 09, 2011 22:42 
Lp

Na nekaterih straneh sem že objavljal teste DVB-T sprejemnikov, na nekatere strani sem se danes prvič prijavil.
Rad bi z vami delil mojo izkušnjo z multimedijskim predvajalnikom Blobboxom.

V osnovi gre za digitalni sprejemnik, ki pa v sebi skriva še mnogo več. Po mojem mnenju bodo od njega še največ odnesli tisti s HD televizorji.
Seveda vsebuje vse osnovne funkcije sprejmenika, snemanje itd.
Ima tak "user friendly" vmesnik, ob prvi priključitvi nam sam skenira za tv programe in nas popelje skozi namestitveni vodič.
Vse skupaj si lahko tudi ogledate, spodaj prilagam gif animacijo (celotna animacija traja malenkost več kot minuto).

Po namestitvi in pozitvni ugotovitvi da je Blobbox našel več oddajnikov kot moj prejšnji sprejemnik (antena ostala nedodatknjena) sem se takoj poglobil v povezavo z internetom.
Ima namreč lan priključek in povezava na internet je dokaj enostavna. To vam pa prinese obilo bonbončkov, spletne televizije in radio (kar precej kanalov, tisti ki že poslušate radio preko interneta (winamp recimo) se boste počutili domače).
Povežete pa se lahko seveda tudi na druge spletne strani, nekaj jih ima že kot bookmarke. Med njimi seveda youtube, facebook, gmail... (Vse je vidno spodaj na sliki). Deluje kar tekoče, vse črke vnašate seveda preko daljinca, enako kot tipkanje na mobilniku.
Poleg tega si lahko zrihtate še podcaste ki vam jih prenaša na zunanji trdi disk (priključek preko usb ali esata). Možen je tudi dostop do raznih aplikacij preko interneta, kajti Blobbox ima svojo razvijalsko skupnost.
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 10, 2011 0:04 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Ali lahko dodajaš tunerje in ali lahko vgradiš disk ter ali je možno predvajat IP TV :?:

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 10, 2011 10:04 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Nikjer ni omenjeno, da predvaja tudi .flv datoteke.

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 37 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited