Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Maj 23, 2024 4:27

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 138 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 514 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 26, 2010 18:46 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Bravo za Info TV, upam da hmal pride še Šport TV2, čeprav ne maram športa prek TV... Naj bo za vsakega nekaj. :mrgreen: Še kakšen glasbeni ala Ă

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 26, 2010 19:32 
če bo res prišel šport tv 2 v dvb-t potem bi morali dodat še šport tv 1 ali pa recimo sportklub, da bi ljudje lahko spremljali union olimpijo v evroligi...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 26, 2010 22:39 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
Citiram:
al pa magar "goveja" Golica TV ali TV Petelin. :lol:
Ne, samo tega ne. Je že na nacionalki dovolj oddaj.
Citiram:
če bo res prišel šport tv 2 v dvb-t potem bi morali dodat še šport tv 1 ali pa recimo sportklub, da bi ljudje lahko spremljali union olimpijo v evroligi...
Morali? Nič ni obvezno, poleg tega ta dva nimata dovoljenja za oddajanje prek DVB-T, interesa, ki je itak najbolj pomemben, pa verjetno tudi ne. Še posebno Sportklub, ki je klasičen kabelski kanal ter poslovno vezan na Telemach in TotalTV.

_________________
The planet is fine. The PEOPLE are fucked. Ne tm****izmu!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 26, 2010 22:47 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Klasična sta Š1 in Š2, ki če se ne motim jih je sproduciral ravno Telemach...Sportklub obstaja že od prej in ga maš po celi vzhodni Evropi poleg kabla tudi na satelitih ... sram jih je lahko zaradi kvalitete slike, ki bi bila lahko skoraj kot HD je pa skoraj kot VHS ... pa komentatorji so tut kar problem in pol mislijo, da jim bom plačeval za tako sranje ...

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 27, 2010 0:11 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
Mislim, da imajo Sportklub, Telemach in TotalTV istega lastnika (zadnja dva gotovo) oz. so tesno poslovno povezani.

Za ŠportTVja nisem prepričan, če sta tako povezana s Telemachom. Vem, da so bili na začetku povezani s podjetjem IKO Kabel TV (lastnik in producent Sportkluba), potem pa so šli na svoje.

Ă

_________________
The planet is fine. The PEOPLE are fucked. Ne tm****izmu!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 27, 2010 9:41 
Odsoten

Pridružen: So Feb 07, 2004 18:19
Prispevkov: 99
Glede Šport TV in oddajanja v DVB-T, je julija moderator na njihovem forumu odgovoril naslednje - in do sedaj se ni nič spremenilo (baje - vsaj nobenega novega odgovora ni)
Citiram:
V načrtih defenitivno je, kdaj se bo to udejstvovalo pa je zaenkrat še nemogoče napovedati. Tudi tu se kakopak vse vrti okoli denarja.

Da bi razlika v pokritosti med kabelski/IP ponudniki in multipleksom dejansko komercialno upravičila znesek, ki je potreben za oddajanje v multipleksu, se verjetno ne bo nikoli zgodilo, bomo pa poskusili najti najboljši možni približek, in takrat vstopiti tudi v to mrežo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 27, 2010 11:04 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 16:46
Prispevkov: 203
Ne vem zakaj nebi dali gor sport klub ker sem prepričan da vsaj polovica Slovencev ne more gledat eurolige v košarki jaz ne vem kako lahko imajo takšni prenose ki pa ne pokrivajo zadosti gledalcev.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 27, 2010 12:15 
info tv in tv3 imata isto programsko mesto 9
zato nekateri nemoremo dodat na seznam info tvja,ker se med seboj tepeta.
moj tv pa žal nima možnost ročnega iskanja in mi ga ne najde,sem že vse probal pa brez uspeha..
nevem zakaj tolk zakomplicirajo zadeve.,k bi lahko enostavno dal drugo programsko mesto programa pa neb blo težav.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 27, 2010 15:00 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
Citiram:
Ne vem zakaj nebi dali gor sport klub ker sem prepričan da vsaj polovica Slovencev ne more gledat eurolige v košarki jaz ne vem kako lahko imajo takšni prenose ki pa ne pokrivajo zadosti gledalcev.
Sportkluba ne morejo operaterji kar "dati gor". Sam mora imeti interes za oddajanje v DVB-T. Žal ga nima.

_________________
The planet is fine. The PEOPLE are fucked. Ne tm****izmu!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 27, 2010 16:27 
Citiram:
info tv in tv3 imata isto programsko mesto 9
zato nekateri nemoremo dodat na seznam info tvja,ker se med seboj tepeta.
moj tv pa žal nima možnost ročnega iskanja in mi ga ne najde,sem že vse probal pa brez uspeha..
nevem zakaj tolk zakomplicirajo zadeve.,k bi lahko enostavno dal drugo programsko mesto programa pa neb blo težav.
Jaz sem poskeniru in dobil Info tv a TV3 mi pa noče več najdet kaj naj nardim?:(


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 138 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 514 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited