Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 23:55

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 92 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 16 7 8 9 10
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jul 30, 2012 23:53 
Citiram:
P.S. Pred časom sva z @acasar privat veliko predebatirala o zgornji problematiki, pa ne samo zato, ker sva imela enaka sprejemnika... Ne spuščam se v razloge njegove odsotnosti s tega foruma. Rad bi pa videl, da se vrne. :wink:
Še sem živ. Zanimivo, da ste medtem celo pisali o meni. :-)

Zakaj sem bil odsoten iz foruma? V osnovi zato, ker so forumi strašno nerodni mediji za medsebojno komunikacijo, ki od uporabnika zahtevajo obupno veliko truda in časa. Ta forum pa ima še to neprijetno nadlogo, da ti ob prihodu nanj sicer zna pokazati vse nove prispevke, a jih potem po kakšni uri (recimo, mogoče sta tudi 2 uri ali pa je celo manj od ene ure) neaktivnosti kar vse označi kot prebrane. In potem se ti po malce večji odsotnosti pojavi toliko novih prispevkov, da preprosto ne moreš vseh obdelati v enem kosu brez kakršnekoli pavze, ki ti preostanek še neprebranih označi za prebrane in potem ...

Lani poleti zaradi kupa sranja v službi neko obdobje nisem imel časa za forume, tako se mi je v tistem obdobju nabralo malce več neprebranih prispevkov. Nato sem z obiskom foruma lep čas odlašal na enkrat, ko bom v enem kosu imel veliko časa, kar seveda nikoli ni prišlo, le pispevkov je bilo vedno več. Enkrat proti koncu leta sem celo poskusil, seveda mi ni uspelo priti do konca in potem sem slabe volje spet vse skupaj pustil.

Spomladi sem imel obdobje, ko sem svoj čas za forume posvečal predvsem področju centralnega ogrevanja hiš, tople vode, regulacij vsega skupaj, temu je sledilo obdobje bolj intenzivne priprave na izpit za pilota in podobno.

No, danes sem prišel pogledat, če je na tem forumu kaj informacij o sprejemu prenosov olimpijskih iger preko satelitov. Stvar sem celo našel, a potem žalostno spoznal, da je letos jablana ob hiši očitno že toliko zrasla, da se bo od sprejema iz smeri 28,2 E potrebno posloviti. :-(

Ah, še to. Za 14 strani neprebranih tem mi je seveda že označilo za prebrane. :-(

Aleš


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Avg 01, 2012 0:00 
Haj! Dobrodošel, me veseli, da si spet med nami. :wink:

Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 92 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 16 7 8 9 10

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 60 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited