Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 23:03

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 45 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 5 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: SLO 1 in 2
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 11, 2009 19:39 
Na 26. kanalu poleg HD testa tudi 1. in 2. program slovenske TV.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 11, 2009 22:20 
Odsoten

Pridružen: Sr Nov 15, 2006 18:34
Prispevkov: 3132
IzFilozofske teme o DVB-T
Citiram:
humaxboy Objavljeno: Sob Sep 05, 2009 16:34

Z Šanc so začeli poleg HD SLO oddajati tudi SLO 1 in SLO 2. Preverjeno v Kranju.

LP Humaxboy


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 11, 2009 22:27 
Tale je malo bosa. Vsak dan preskeniram celoten dvb-t pas. Do danes je bil prisoten samo HD.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Sep 12, 2009 8:04 
Odsoten

Pridružen: Sr Nov 15, 2006 18:34
Prispevkov: 3132
No, potem je Humaxboy jasnovidec ...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Sep 12, 2009 8:13 
Poznam take igrice, h katerim se zatekajo nekateri, da bi za vsako ceno koga deskridetirali. Prav nobenega dvoma ni, da do včeraj teh dveh programov ni bilo. Vi se pa kar igrajte. Sem že navajen tega.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Sep 12, 2009 19:43 
@tmurgel1 - pretiravaš !! Kot vidim si lastiš Sony bravia in moj najde samodejno nove in ne razumem, zakaj moraš ti to početi ročno. In verjami, da nimam nobenih ambicij biti vedno prvi kaj objaviti...če pa si ljubosumen, da te je nekdo prehitel, ni moj problem :wink:.Moja bravio ima od prejšnje sobote shranjene SLO1 in SLO2 na programskih mestih 5 in 6...

Humaxboy


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Sep 12, 2009 20:08 
Daleč od ljubosumja!!! Zakaj bi le bil ljubosumen??? Pojasnita s Homerjem samo eno zadevo: Tvoje sporočilo nosi datum 5. november ob 17:34, Homerjev citat ( CITAT!!!!!!!! ) pa 16:34. Kako do tega lahko pride? Samo z umazanimi igricami??? Prepričajta me v nasprotno. In kar nekaj časa sta rabila, da sta uredila zadevo. Še danes zjutraj tvojega sporočila ni bilo, bil je samo Homerjev citat. Si zato čakal z oglašanjem tako dolgo?

In nikjer nisem nič napisal o načinu skeniranja. Brez skeniranja, ročnega ali avtomatskega, noben sprejemnik nič ne najde, bravia tudi ne. Morda so tvoje aparature čudežne??!!!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Sep 12, 2009 20:26 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Zato ker ima Homer v profilu nastavljen zimski čas in ima vse poste za eno uro zamaknjene, ti pa poletnega.
Pri meni recimo piše 5:34 pm, ker imam pač tako rajši.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Sep 12, 2009 20:32 
Odsoten

Pridružen: Sr Jun 28, 2006 11:22
Prispevkov: 1195
Kraj: Notranjska
no comment :D

_________________
Hisense 43A7500F 4K UHD
Beelink GT1 MINI
A1 optika


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Sep 12, 2009 20:38 
Lari fariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Včeraj in danes sem večkrat pregledal ta del foruma. Dam roko v ogenj, da sporočila ni bilo. Sicer pa: Eden od forumašev, ki zelo natančno spremlja forum, mi je takoj po moji objavi rekel: "Spet si bil ekskluziven." Je pa tudi moj dober prijatelj.

Zaradi vas se res ne bom sekiral. Humija doslej tako ali tako nisem posebej zaznal in o njem nimam kakega posebnega mnenja, Homer pa od vsega začetka ni eden tistih, ki bi mu ravno zaupal. Sorry.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 45 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: sibila in 65 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited