Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 13:52

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 60 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 6 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 06, 2011 13:01 
Odsoten

Pridružen: So Sep 25, 2004 1:03
Prispevkov: 327
Citiram:
Hrvaščina je praktično isti jezik kot srbščina, slovenščina pa se od teh dveh precej razlikuje, pa če se na glavo postaviš.
Sicer pa smo "balkanski" Big Brother že imeli, v bistvu je bil to prvi resničnostni šov pri nas. Naslov je bil "To sem jaz", predvajal se je na PrviTV (TV3) producenti so bili Makedonci, zmagal pa je slovenec z makedonskimi koreninami. - http://www.rtvslo.si/zabava/zanimivosti ... jaz/165777


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 06, 2011 21:07 
Da se marsikaj,a najceneje bi Mitrovića stalo da bi Pink plus prilagodil s podnapisi v latinici in makedonščini kot pa da se je spravil razširjat Pinke za vsako Ex-yu državo posebej.Saj tuja produkcija je vredi sam poslovenjene Pinkove paradne oddaje so pa katastrofa in zaradi tega zna Pink si propasti.Vprašanje pa je kaj bo potem s frekvenco Pink si,ali bo Pro plus srečala pamet in bo zapolnil mesto s Pop briom ali bo pa TV3 kupil frekvenco uvedel svoj drugi program.Kaj mislite vi????????


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 06, 2011 21:23 
Odsoten

Pridružen: Sr Nov 15, 2006 18:34
Prispevkov: 3132
Samo majhen popravek. Lastnik frevence je Norkring in to je frekvenca za celoten MUX.

Glede tvojega razmišljanja, verjetno imaš prav, da bi bilo bolje in ceneje opremiti oddaje s podnapisi, na pa da se oddaje poslovenijo.
Podnapisi pa ne bi smeli biti "zapečeni" v oddajo ampak z možnostjo vklopa in izklopa.

TV3, ProPlus ali kdorkoli drugi, pa niso čisto nič odvisni od Pinka, saj imajo vsak trenutek možnost vstopa v skoraj prazen Norkringov MUX. Žal pogoji z vezavo na 10 let niso vabljivi za nikogar ....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 06, 2011 21:31 
Citiram:
Na ORF-u sem se jaz naučil nemščine :)
Hmm, ja, poznam nekoga, ki se je tudi na ORF-u naučil nemščine, potem pa prvega letnika srednje šole ni izdelal zaradi nemščine. Tako, da ...

Aleš


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 06, 2011 22:04 
nemščino se bolj težko učiš iz avstrijskih kanalov. Zato nujno nemške gledat.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 07, 2011 1:00 
Odsoten

Pridružen: Pe Avg 24, 2007 16:37
Prispevkov: 1247
V starih časih smo imeli na voljo le TV Ljubljana 1 in 2, TV Zagreb 1 in 2 ter TV Austrija 1 in 2 !

_________________
Kabelska.net


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 07, 2011 9:26 
Citiram:
TV3, ProPlus ali kdorkoli drugi, pa niso čisto nič odvisni od Pinka, saj imajo vsak trenutek možnost vstopa v skoraj prazen Norkringov MUX. Žal pogoji z vezavo na 10 let niso vabljivi za nikogar ....
Ne vem kaj misli sedaj narediti RTV Slovenija s Muxom A. APEK jim je požegnal s 1.1.2011 HD oddajanje v Muxu A.

Me zanima ali bo vrgel nekatere komercialne programe ven ali si želi zgraditi poseben Mux samo za HD programe (seveda z RTV naročnino).


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 07, 2011 9:55 
Odsoten

Pridružen: Sr Nov 15, 2006 18:34
Prispevkov: 3132
HD programe?
Najbrž si mislil HD program, ker je le eden in še ta večinoma upscaling Slo1 in Slo2

Mislim da se trenutno ne bo zgodilo nič v MUX A.
Kvečjemu lahko začnejo oddajanje v posebnem MUXu s predelanimi obstoječimi analognimi oddajniki.

In nekako mi daje slutiti da bo to DVB-T2 .......


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 07, 2011 10:24 
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 07, 2011 10:48 
Odsoten

Pridružen: Po Feb 16, 2004 13:13
Prispevkov: 574
To sploh ne bi bilo slabo; nekakšen mini paket najbolj popularnih programov za par evrov mesečno.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 60 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 6 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 55 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited