Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 3:43

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 11 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: 23. kanal???
OdgovorObjavljeno: Če Mar 13, 2008 8:47 
Ali kdo kaj ve, kaj se dogaja na 23. kanalu? Hvala za koristno informacijo. :pomagajte: :hvala: :pomagajte:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 13, 2008 11:01 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Na katerem hribu pa?


Na vrh
   
 Naslov prispevka: sem mislilSe
OdgovorObjavljeno: Če Mar 13, 2008 12:12 
Sem mislil, da je vse jasno glede na podatke v mojem profilu. Na hribih bojo pa kmalu goreli tudi kresovi. :pomagajte: :-))) :pomagajte:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 13, 2008 13:35 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Ma sej vem približno kje si ti doma. Loviš pa vseeno lahko katerikoli hrib Krim, Kravavec, Grad, Nanos, Kum, Dobrač pa ne vem kaj še vse, če dobivaš, kakor sam praviš, tudi motnje tudi od lokalne škofjeloške televizije ali pa od tam nekje...


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: 23. kanal???
OdgovorObjavljeno: Če Mar 13, 2008 14:37 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Citiram:
Ali kdo kaj ve, kaj se dogaja na 23. kanalu? Hvala za koristno informacijo. :pomagajte: :hvala: :pomagajte:
Na k23 oddaja (analogno) ATV Signal iz Litije, če upoštevamo "okolico LJ"... Ă

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 13, 2008 14:48 
Digitalni signalček, na podlagi katerega se ne da ničesar skenirati, sem danes zasledil na tem kanalu. Z Dobrača sta na našem koncu paketa na 24. in 30. kanalu. Vidim, da sem malo prezgodaj dal obnoviti antenski sistem. :kaj se more: :hvala: :kaj se more:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 13, 2008 19:39 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Morda prek kašnga odboja dobiš avstrijski 2. mux iz SCHOECKL-a, na k23 ?!

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 13, 2008 20:54 
To bi bilo po moje pa malo predaleč. :kaj se more: :hvala: :kaj se more:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 13, 2008 21:19 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Niti ne, včasih se v atmosferi ustvarjo določeni pogoji (npr. t.i. "E-skip efekt"), da se zelo oddaljeni, sploh pa nižji uhf signali, ulovijo tam, kjer niti pod razno ni možn direktn sprejem... Je pa tak signal samo začasen, lahko pa tud stalen... Vpraš Tehničnega, kako je nekoč bliz Kranja lovil po 20 italjanskih kanalov... S "hudim" antenskim sistemom seveda! 8) Tko npr. nekdo v stolpnici v ZG (z sobno anteno) lovi en analogni italjanski program iz S. Italije! :shock:

Glej temo o "eksotičnih TV signalih": http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t=5828

E-skip efekt: http://en.wikipedia.org/wiki/E-skip

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 13, 2008 22:54 
To poznam tudi sam. Pojav je pa značilen za vroča poletja in mrzle zime, če se ne motim. Je tudi pri meni mrgolelo nekoč italijanskih in španskih pa tudi nordijskih in celo ruskih postaj. :kaj se more: :hvala: :kaj se more:


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 11 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited