Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 16:28

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 50 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Pozdravljeni
OdgovorObjavljeno: Sr Avg 25, 2010 20:38 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Citiram:
Menim, da velja poskusiti s podforumom za izmenjavo izkušenj 'na terenu'.
Torej bi podforum DTT_Antene, oddajniki, možnosti sprejema.. razdelili na DTT_Antene, novi oddajniki, kje kaj lovimo ter DTT_izkušnje na terenu_problematičen sprejem... Samo drobljenje je dvorezen meč. Pa dobrega moderatorja bi rabili, da bi delal red.

Sicer je pa tole dostopno vsem. Sam se še najbolj bojim tega, da se bo pojavilo kup enih vprašanj totalnih laikov, ki edino znajo priti na forum. Kdo bo to odgovarjal, razen če na OZ zaposlijo novo moč za forum. :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Avg 25, 2010 21:05 
Odsoten
Ponudnik

Pridružen: So Jan 02, 2010 20:14
Prispevkov: 254
Rešitev, da se ne bi poplnoma zadeve skrivale po drugi strani pa obdržale vsaj približen nivo (sicer malo po elitizmu tole vseeno diši) je v administraciji forumov, kjer se določijo pod napredna dovoljenja, da vidijo in berejo vsi, objavljajo in ostale funkcije v nadaljevanju samo pod zasebno. Nato v Administraciji uporabnikov podobno za vsakega "resnega" uporabnika določiti pod uporabniške pravice: dostop dovoljen za ta podforum,
Apekov forum je vsaj meni veliko obetal na začetku, sedaj pa ga skoraj ne obiščem več, ker je izgubil tisto kar sem od njega pričakoval. In tam so tudi poznavalci, vendar jih trobentice in maji povozijo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: Pozdravljeni
OdgovorObjavljeno: Sr Avg 25, 2010 22:08 
Citiram:
Citiram:
Menim, da velja poskusiti s podforumom za izmenjavo izkušenj 'na terenu'.
Torej bi podforum DTT_Antene, oddajniki, možnosti sprejema.. razdelili na DTT_Antene, novi oddajniki, kje kaj lovimo ter DTT_izkušnje na terenu_problematičen sprejem... Samo drobljenje je dvorezen meč. Pa dobrega moderatorja bi rabili, da bi delal red.

Sicer je pa tole dostopno vsem. Sam se še najbolj bojim tega, da se bo pojavilo kup enih vprašanj totalnih laikov, ki edino znajo priti na forum. Kdo bo to odgovarjal, razen če na OZ zaposlijo novo moč za forum. :)
Mislim, da nima smisla drobiti. Vse spada pod isto streho. Le moj vidik je bil nekoliko ožji; sem pač bolj osredotočen na določeno problematiko.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Avg 26, 2010 12:05 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Temo sem malo razdrobil na dve dodatni - upam, da se znajdete.

Glede trobentic in majev :) pa ne vem če bi kaj naredili z zaporami, bilo bi kup dela, kar je najbolj važno pa nekdo, ki je že 2 meseca na strehi ali obletal celo vas in je probal n lokacij in res naštudiral situacijo, ne bi mogel nič reči.

Zato se išče moderator, ki bi neprimerne objave neusmiljeno brisal. Kriza je najti forumaša, ki s tem ne bo naredil totalne zdrahe. Bom za začetek probal sam moderirati.

Načeloma ne ljubim 20 strani dolgih tem, če nič drugega zato, ker ti Iskanje nič ne koristi, pokaže samo temo, kjer se iskani niz nahaja in kdo bo najdu pravo objavo oziroma stran na kateri je.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Avg 28, 2010 9:21 
Citiram:
Po zgledu t-2 jevega neuradnega foruma naj sodelujejo s svojimi komentarji na forumu. Na resne komentarje naj odgovarjajo resno, ostalo pa naj ignorirajo. Nadenejo naj si razpoznavna imena npr rtvkrvavček.
Kot neuradnik na neuradnemu forumu T-2 in seveda monter na terenu vsekakor predlagam in priporocam tovrstno sodelovanje.
Zahtevni uporabniki bi tako dobili informacije, ki za sirso javnost niso pomembne in RTV monterji precej povratnih informacij neposredno z terena 8)

Vsekakor pa naj se jim v titulo doda RTVjevc ali kaj podobnega, da takoj vidis, da ti odgovarja resen clovek in ne 13 letni mulc.
:wink:

Pa ze vnaprej pohvala za "RTVjevce", ki sodelujejo ali bodo sodelovali na forumu 8)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Avg 28, 2010 9:30 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Pa monterjem titulo monter ali pa ponudnik.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Avg 28, 2010 10:57 
Odsoten

Pridružen: To Maj 12, 2009 17:22
Prispevkov: 149
Vprašanje za tehnike.

Že dva dni imajo ljudje težave s sprejemom k 66 na območju Lendave z Pohorja.
Kar naenkrat ni signala, ker se to dogaja večim, kjer smo montirali sumim da je nekaj pri oddajniki.

Lp


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Avg 28, 2010 11:12 
Odsoten

Pridružen: Če Mar 25, 2010 18:34
Prispevkov: 276
jaz tudi sprejemam iz Pohorja 66-kanal in včeraj zvečer nisem več
imel signala,no danes okrog desete ure je spet signal.

lp


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Avg 28, 2010 11:23 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Ja, očitno je res pri oddajniku težava, ker včeraj zvečer je bil tudi pri meni katasrofalno slab signal.

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Avg 28, 2010 18:06 
Kakšno je stanje pri vas zdaj s signalom na K66 (DVB-T SLO A MUX) s Pohorja ?
Jaz ga namreč nimam, medtem ko signal na K67 (DVB-T SLO B MUX)imam.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 50 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited