Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 17:42

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 26 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 09, 2013 19:06 
Odsoten

Pridružen: To Jun 03, 2008 17:29
Prispevkov: 1210
Se mi je zdelo, da se danes v Ljubljani predobro sprejemajo SLO programi. Zdaj vsaj vem, zakaj :I:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 09, 2013 19:21 
Odsoten

Pridružen: Pe Feb 06, 2004 12:02
Prispevkov: 462
Citiram:
He, he, huda.
Ampak vseeno, ko bo tale "alarm" mimo, rajš zbrište to neumnost, vseeno škoda Vikipedije, ki je večinoma zelo koristna.

_________________
Orbitron SX-10 3.1 m (87.5E - 61W)
Fracarro Blu920+ (360°)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 09, 2013 22:09 
Citiram:
Sicer pa kaj se vtikaš, če nimaš sprejema DVB-T z Dobrača. Kaj ti ta forum pomen vse v lajfu, govedno poslušaj in žri kar sam. :mrgreen:
Sprejem testnega DVB-T2 signala iz Dunaja z enega hriba, mi je zadosten argument, da imam pregled tudi nad delovanjem Dobrača. Sicer pa spremljam DVB-T/T2 situacijo v Avstriji bolj kot ti, zato ne nakladaj po nepotrebnem. Požri "govedino", ki sem ti jo "serviral". :I:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 09, 2013 23:41 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
Citiram:
He, he, huda.
Ampak vseeno, ko bo tale "alarm" mimo, rajš zbrište to neumnost, vseeno škoda Vikipedije, ki je večinoma zelo koristna.
To je že zgodovinska različica članka, so hitro pobrisali mux S. No, namen je dosežen, če je zraven kakšnega heimatdienstovca zabolela glava, pa sploh. Mux C je pa še vedno gor. :lol:

edit: Aja, ne. Zgleda, da morajo šaljiv edit še odobriti: Dies ist die gesichtete Version, die am 17. Dezember 2012 markiert wurde. Es gibt 1 ausstehende Ă„nderung (to je ta z mux S), die noch gesichtet werden muss.

_________________
The planet is fine. The PEOPLE are fucked. Ne tm****izmu!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 10, 2013 13:14 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Citiram:
Sprejem testnega DVB-T2 signala iz Dunaja z enega hriba, mi je zadosten argument, da imam pregled tudi nad delovanjem Dobrača.
In kje imaš dokaz, jaz pa sprejemam "alien mux T10" z Alfe Kentavre. :lol: Enim na tem forumu res treba vreči kost za glodat, da pol orgazmirajo po njem... Se pa čudim, da še nisi poklical jodlarje na Dobraču in vprašal, ali je res kaj na k31 oz. zakaj ne uredijo "napečen" zapis na Wikiju. Sicer pa morda na k31 že testirajo mux D v DVB-T2 (kjer naj bi bli tud nemški kanali), tko da lahko preveri samo tisti, ki ima T2 sprejemnik, pa so na wikiju napačno zapisali ime muxa ali pa celo kanala?!
Citiram:
Die DVB-T2 EinfĂĽhrung in Ă–sterreich
Bundesland Mux-D Mux-E Mux-F
Kärnten Ost K 31 K 46 K 33
Kärnten West K 48 K 23 K 33*
* Diese Kanäle befinden sich noch in internationaler Koordinierung.
vir: dehnmedia.de

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 10, 2013 16:10 
Odsoten

Pridružen: To Jun 03, 2008 17:29
Prispevkov: 1210
Dobrač pade v Kärnten West. Šele nekje pri Celovcu se začne Ost.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 26 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited