Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 0:09

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 16 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 17, 2010 23:21 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 16:46
Prispevkov: 203
Meni tudi dela na LG-ju samo so težave na nekaterih sprejmnikih ki so jih ljudje kupili za velik denar in sedaj imajo samo sliko.Zakaj je v tako mali Sloveniji toliko različnih sistemov kodiranja če pa sprejemniki ne podpirajo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 17, 2010 23:27 
Pri meni pa je ura narobe. :?: Glede na ostale dvb-t programe zaostajajo natanko 4h 20min. Datum je ok.

Zdi se mi malce čuden ta test. Spet se nekaj čara. Program oddaja že tretji dan, a na APEKovih straneh še ni objavljena odločba. Prav tako na njihovem forumu pri povezavah na "Lokalni multipleksi" ni naveden multipleks L4 z informacijami o območju pokrivanja, izdajatelju programa .... V času testnega oddajanja na K27 s Pohorja, če se dobro spomnim, tudi ni bila nikjer objavljena odločba. A ve kdo s kakšno močjo (ERP) oddajajo s Plešivca in ostalih dveh oddajnikov? Testno. :wink:


Edit: Na sprejemniku sem izklopil "Uporabi GMT čas" in sedaj je tudi na programu "VTV_test" točen čas :wink: . Bedarija. Na ostalih programih se vedno prikaže točen čas in je čisto vseeno, če imam vklopljeno ali izklopljeno navedeno funkcijo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 19, 2010 10:16 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 30, 2004 22:30
Prispevkov: 102
Citiram:
Po mojem je kodirnik prišel tako nakonfiguriran. Ker se je na njihovih sprejemnikih slišal zvok, so ga pač pustili tako.
Ja tako je, kot je napisal peterdo. V petek so imeli dan odprtih vrat in sem jim to omenil. Rečeno je bilo, da bodo v najkrajšem času to spremenili, a so očitno zaradi praznovanja 20. obletnice pozabili...

_________________
L.p.,sten


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 21, 2010 16:19 
VTV ne oddaja več testno. Zvok pa je še vedno AC3 (Dolby D). :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 21, 2010 17:24 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 16:46
Prispevkov: 203
Ja samo zvok se pa je pojavil na tistih sprejmnikih ki prej ni deloval.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Dec 22, 2010 22:50 
Slika

Seveda. Drastična sprememba se je med časom zgodila. Sprememba na MP4. :) Ne bi smelo biti več težav z zvokom. To je ja zvok iz časa, ko smo lahko spremljali testno sliko v našem "šopku" B. :mrgreen: Zanimivo za nas, ki še imamo "stari" CT. Prestavimo na PCM in zvok dela. :wink:


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 16 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited